Nákupní košík je prázdný

Land Cruiser

Tažené postřikovače Land Cruiser jsou nejmenšími stroji v nabídce firmy DAMMANN. Jedná se o jednoduché postřikovače pro malé zemědělce, kteří ale potřebují kvalitní a přesný postřikovač.

Vyrábí se s nádržemi o objemu 3 000 a 4 000 litrů s rameny o záběru 15 až 28 metrů. Postřikovač je v základu vybaven membránovým čerpadlem o výkonu 250 l/min, míchacím centrem o objemu 30 litrů, trojitými držáky a trysek a počítačem Spraydos.

Ramena postřikovače jsou konstruována tak, aby trysky potřikovače byly chráněny před nárazem. Dle šířky záběru jsou rozdělena na 5 - 7 sekcí. V zájmu jednoduchosti se každé rameno sklápí pouze jednou.

Na přání lze postřikovač vybavit skutečně bohatou výbavou. Místo počítače Spraydos lze dodat ISOBUS terminál Basic i lepší terminál MC 1, lze ovládání stroje doplnit sekční kontrolou a vypínáním jednotlivých sekcí dle GPS. Na přání lze dodat 60 litrové míchací centrum o výkonnější čerpadlo 320 l/min. Velice efektivní je osvětlení jednotlivých trysek NIGHT LUX a velice praktická je pistole s kartáčem nebo tlakovou vodou, díky které lze rychle umýt celý postřikovač. Postřikovač lze dodat s výbavou na rychlost 40 km/h, s odpruženou ojí i s řiditelnou ojí.

Z postřikovače Land Cruiser lze udělat špičkově vybavený stroj pro Vaši farmu!

HD - NIGHT LUX (za příplatek)

Systém osvícení aplikačních kuželů pomocí LED světel. Osvětlena je pouze aktivní tryska, takže řidič má přehled o tom, které trysky fungují. Vyhledávač překážek pak osvětlí překážky, přičemž zbytek pole je osvětlen jen mírně

 

Odpružená a natáčecí oj (za příplatek)

Tažené postřikovače DAMMANN se standardně dodávají s pevnou ojí do horního závěsu. Na přání lze oj odpružit gumovými silentbloky, případně dodat oj zapojovanou do spodního závěsu traktoru. Zapojení do závěsu je standardně přes tažné oko, za příplatek pak přes K 80.

Za příplatek lze rovněž dodat řiditelnou oj včetně hydraulického bloku pro manuální ovládání.

 

Vysokotlaké čistící zařízení (za příplatek)

Za příplatek lze dodat vysokotlakou mycí sadu s tlakem 140 bar, s navijákem a 20 m hadicí

 

Ovládací terminály

Spraydos (standard)

Basic Terminal (za příplatek)

 

MC1 Terminal (za příplatek)

 

Terminal HD 8 pad (za příplatek)

 

Terminal HD 12 pad (za příplatek)

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás