Nákupní košík je prázdný

Konzervace pivovarského mláta do vaku

Stabilní skladování mláta

Firma Budissa Bag je partnerem prodejců mláta a farmářů, kteří chtějí v krmné dávce používat pivní pláto. Právě tento materiál klade vysoké nároky na profesionalitu obsluhy lisu a na umístění vaku. Vak jako prostor pro uložení je možno využít na překrytí dodávky čerstvého mláta z pivovaru, když je v pivovaru odstávka, nebo když má pivovar letní špičku a mláto je levnější.

Uložení mláta na rovině

Mláto je třeba ukládat do vaku "bez tlaku" na rovině. Jakýkoliv sklon vaku vede následně k posunutí materiálu ve vaku a k možnému překroucení vaku. Dbejte na sušinu mláta a na čerstvost materiálu. Za normálních podmínek a při dostatečném odběru není nutno mláto konzervovat, v případně problémů doporučujeme přípravek Kofasil Mais.

Ve spolupráci s jedním holanským obchodníkem s mlátem vznikla u firmy Budissa Bag varianta tzv. adaptéru na zadní čelo nákladního automobilu. Nákladní automobil je schopen bez překládání mláta uložit do vaku sklopením celou várku mláta (25 tun). Mezi zemědělci je tato varianta velmi oblíbená.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás