Nákupní košík je prázdný

Hadicové aplikátory

Jako vynálezce této techniky pro aplikaci nízko nad zemí je společnost Vogelsang největším výrobcem vysoce výkonných lištových rozstřikovacích systémů na trhu. 

Mezi nejnovější technologie patří velmi přesné postřikovací systémy s velkou pracovní šířkou 30 m a více. Vogelsang neustále spolupracuje s nezávislými zemědělskými a ekologickými organizacemi na dalším vývoji a vylepšení svých lištových aplikačních systémů. Systémy jsou testovány za nejnáročnějších podmínek na odolnost a přesnost. Také jsou konstruovány tak, aby se daly snadno namontovat na jakýkoliv typ cisterny s kejdou. Uchycení může být buď pevné nebo ve formě demontovatelného 4bodového závěsu.

Compax

Compax Aplikátory Compax představují maximální šířky aplikace s minimálními přepravními šířkami. Našli jsme vhodné médium pro situace, kde potřebujete velké pokrytí v úzkých prostorách. Compax je montován na zadní část vozidla při eliminování jakékoliv nadměrné šířky při přepravě.

SwingMax

SwingMax Tyto aplikátory představují nejmodernější technologie pro nejnáročnější požadavky. SwingMax je nejnovější opakování našich systémů. Zvyšuje oblast pokrytí na úžasných 30 m. U systémů zhotovených na zakázku je možné dosáhnout i větší šířky.

SwingUp

SwingUp Tento výkonný systém se osvědčil jako náš standartní design pro většinu aplikací kejdy. Nabízí šířky aplikace 6 m, 7,5 m, 9 m, 12 m, 15 m a 18 m. SwingUp zajišťuje vysoce přesné rozstřikování s pomocí kterékoliv z dělících hlav Vogelsang.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás