Nákupní košík je prázdný

ExaCut

Maximální spolehlivost na minimálním prostoru

Pokud jde o šetření místem, je ExaCut neporazitelný. Tento celosvětově nejmenší přesný rozdělovač přesvědčí svým velkým výkonnostním potenciálem jako centrální rozdělovač nebo jako decentralizovaný rozdělovač ve vlečené hadici nebo postranním rameni vlečené botky. Řeže a rozděluje v jednom pracovním kroku. Jako centrální rozdělovač umožňuje ty nejkompaktnější konstrukce, jako párový rozdělovač v postranních ramenech zase ty největší pracovní šířky. Až teprve díky rozdělovači ExaCut bylo možné dosáhnout pracovních šířek až 36 metrů resp. systémů s až 96 vývody. Všechny rozdělovače ExaCut jsou navíc vybaveny odlučovačem těžkých látek. Tím zcela odpadají problémy s následným odstraňováním kamínků nebo kousků kovů. Tím se zase ušetří drahocenný čas, jde-li při rozmetání o každou minutu.

ExaCut - mnohostranné použití

ExaCut je k dispozici v mnoha různých konfiguracích: V rozmezí od 20 do 60 vývodů je k dispozici 12 modelů. Průměry hadic odpovídají podle modelu DN 40 nebo DN 50; v případě 20 vývodů jsou k dostání i hadice DN 60. Řezné kroužky a rotory lze konfigurovat podle konkrétního druhu použití.

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás