Nákupní košík je prázdný

DT 2800H EcoDrive

Samochodné postřikovače DAMMANN jsou doslova legendami evropských polí. První samochodný postřikovač byl postaven v roce 1982 na podvozku bázi Mercedes a dodnes stále jezdí!

Postřikovač DT 2800H S4 EcoDrive je novinkou v programu samochodných postřikovačů firmy DAMMANN. Podvozek je vybaven motorem Mercedes Benz MTU 6R1000 o výkonu 285 koní. Pohon kol obstarávají 4 hydromotory a stroj se dodává standardně se zatáčecí přední nápravou. Světlá výška stroje je 1 100 mm.

Podvozek se dodává s nádržemi o velikosti 4 000, 5 000, 6 000 a 7 000 litrů s rameny o záběru 24 až 42 metrů.

Stroj je vybaven systémem řízení motoru a pojezdu, který zaručuje, že pouze požadovaný výkon je používán na pojezd, což přispívá ke snížení spotřeby paliva. Podvozek je rovněž možný dodat ve verzi 50 km/h.

Mezi další prvky standardní výbavy patří vzduchem odpružený podvozek a přetlaková kabina kategorie 4.

U nádrže je u objemů 4 a 5 000 litrů standardní membránové čerpadlo 320 l/min, u větších nádrží pak 500 l/min. Samozřejmostí je míchací centrum 60 litrů a ramena dle záběru dvakrát až třikrát skládaná s elektopneumatickým vyrovnáváním ve svahu.

Jako u tažených postřikovačů i zde platí, že samochodný postřikovač DAMMANN lze dovybavit vylepšenými ISOBUS terminály včetně dotykových, systémem C-C-A, který zajišťuje rovnoměrnou aplikaci při průjezdu zatáček a při rozdílné rychlosti jednotlivých ramen. Plnění lze ulehčit dálkově ovládaným  systémem pro plnění a čištění proControl. I zde je samozřejmostí možnost dodání silnějšího membránového čerpadla o výkonu až 750 l/min a osvětlení ramen NIHGT LUX.

Specialitou je systém podpory vzduchu D-A-S, který přidává dva proudy vzduchu před a za trysky, které chrání hlavní aplikační kužel před úletem nebo rozvírají silným proudem vzduchu porost tak, aby se postřik dostal na celé rostliny.

Systém D-C-D zas aktivně a automaticky ovládá výšku ramen díky 4 - 6 ultrazvukovým senzorům.

Za příplatek lze dodat stroj i se zadní natáčecí nápravou.

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace