Nákupní košík je prázdný

Biologický konzervant BIOSIL

Kvalitní biologický konzervant BIO-SIL od Dr.Piepera je zmražená usušená kultura bakterií, která se skládá z kmenů Lactobacillus plantarum DSM 8862 a Lactobacillus plantarum DSM 8866. Je zaručena očkovací hustota 300 000 KBE/g senážní hmoty. Přípravek je před expedicí dvakrát testován na aktivitu kmenů.

BIO-SIL jsou velice výkonné homofermentativní bakterie mléčného kvašení, které jsou izolovány z přírody a nejsou geneticky manipulovány. 

BIO-SIL byl úspěšně odzkoušen německou zkušebnou DLG pro následující směry působení:

  • 1b: Vylepšení průběhu kvašení u středně těžce a lehce silážovatelných plodin ve spodní oblasti 35% sušiny.
  • 1c: Vylepšení průběhu kvašení u středně těžce a lehce silážovatelných plodin se sušinou 35-50%, druhy s dostatečným kvasným substrátem, leguminosy, GPS, silážní kukuřice.
  • 4 b: vylepšení stravitelnosti
  • 4 c: vylepšení dojivosti - přípravek je vhodný pro jak samostatnou aplikaci, tak i pro kombinovanou aplikaci s melasou. V této variantě je cukr obsažený v melase zdrojem pro mléčné bakterie. 

Dotazy?

Pro další informace nás kontaktujte

CRS Marketing s.r.o.
tel.: 416 538 136, 416 538 984
e-mail: info@crs-marketing.cz

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás