Nákupní košík je prázdný

Astur Straškov a.s.

Akciová společnost Astur Straškov obhospodařuje přes 3 600 hektarů v oblasti Polabské nížiny nedaleko Roudnice nad Labem. V rostlinné výrobě se zabývá pěstováním obilovin, řepky, cukrovky a pícnin pro živočišnou výrobu.

Výměnné systémy

První Annaburger byl dodán do Straškova v roce 2000, jednalo se o výměnný systém HTS 20.79 s korbou a rozmetadlem. Je to jeden z nejstarších výměnných systémů Annaburger v ČR. V roce 2010 byl do Straškova dodán hydraulicky odpružený výměnný systém HTS 22.79 s korbou a rozmetadlem. O tři roky později jej následoval další s cisternovou nástavbou o objemu 18 m3. V roce 2018 byla dokoupena překládací nástavba o objemu 28 m3.

Aplikační cisterny

První cisterna Annaburger byla dodána do Straškova v roce 2003, byl to model HTS 20.27 o objemu 15 m3. Tato cisterna pracovala velmi spolehlivě, ale v roce 2009 byla zakoupena další cisterna - hydraulicky odpružená HTS 22.27 s objemem 18 m3 a hadicovým aplikátorem o záběru 15 metrů,

což byl v té době asi největší aplikátor na cisterně Annaburger v ČR. Shodou okolností i cisternová nástavba na výměnném systému HTS 22.79 má hadicový aplikátor o záběru 18 metrů, což je njevětší aplikátor na Annaburgeru v ČR. V roce 2017 byla zakoupena cisterna HTS 20M.27 o objemu 12 m3, která slouží k návozu vody a DAMu k postřikovači.

Rozmetadla Güstrower

První Güstrower ve Straškově zakoupili v roce 2004. Jednalo se o model D057 o objemu 11 m3 včetně nástavků. V roce 2014 bylo pořízeno druhé rozmetadlo Güstrower, model GDK 7.000 ve velmi pěkné výbavě. Rozmetadlo má pneumatiky Alliance 650/60 R30,5, nástavky 450 mm, které základní objem 7 m3 ženou až na 11,5 m 3. Mezi další prvky výbavy patří rolovací plachta, odpružená náprava nebo hydraulické hraniční hnojení.

.

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.