Nákupní košík je prázdný

Aplikační cisterny

Cisterny z laminátu jsou lehčí než železo.
Téměř každý praktik v našem zemědělství zná laminátové cisterny řady HTS. Laminátová nádrž je také dnes charakteristickým znakem cisteren z Annaburgu. Materiál, ze kterého jsou nádrže vyráběny se nazývá GUP (polyester tvrzený skelnými vlákny). Laminát je odolný agresivním látkám, nekoroduje a je o minimálně 1 tunu lehčí než plechová cisterna.

Stále větší a výkonnější
Aplikační cisterny se v Annaburgu vyrábějí podle přání zákazníka v různém provedení o objemu nádrže 10, 12, 15, 18, 21, 24 a 27 m3. Standardní systém plnění je vakuumkompresor firmy Jurop, který se osvědčil nízkými náklady a vysokým výkonem nasávání - 4-5 m3/min. Cisterny o objemu 10-18 m3 jsou vybaveny tandemovou nápravou, větší cisterny tridemovou. Standardem jsou kloubové výkyvné nápravy, na přání je montována tzv. Profi náprava s hydraulickým odpružením náprav a oje.

Standardní výbava
Již ve standardní výbavě jsou cisterny Annaburger dobře vybaveny.To platí o pozinkovaných držácích na hadice, 2 kusech hadic o průměru NW 150 mm, vývěvě Jurop o výkonu 12200 -14400 l/min, odlučovači nečistot, přepadu, plošném aplikátoru, horním otvoru pro plnění. Pro ovládání stroje slouží za příplatek dodávaný palubní box, tzv. elektrohydraulika. Pomocí tohoto systému můžete zapojit k cisterně traktor s jedním hydraulickým okruhem namísto 5 okruhů. Zemědělský podnik již zde ušetří značné množství peněz za vybavení traktoru.

Široký výběr aplikátorů
Ke každé cisterně lze připojit aplikační zařízení buď tzv. napevno, nebo prostřednictvím tříbodového závěsu. Pro každé podmínky má firma Annaburger široký výběr aplikátorů. Hadicový aplikátor je vhodný například do obilí, tažené botky do travních porostů, pro zapravení kejdy do půdy je vhodný radličkový kypřič nebo diskový kypřič. Pro nízký tlak cisterny na půdu lze zvolit ze široké škály pneumatik s ráfky 22,5",26,5" nebo 30,5" a šířek 550-750 mm.

Cisterny s vývěvou

HTS 14.27     HTS 16.27     HTS 20.27      HTS 22.27     HTS 29.27     HTS 33.27
Celková hmotnost (t)   14 16 20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tandem Tandem Tridem Tridem
Objem (m3) 10 12 15 18 21 24/27
Způsob plnění Vývěva Vývěva Vývěva Vývěva Vývěva Vývěva
Plnící výkon (l/min) 12 200 12 200 12 200 12 200 14 200 14 200

Cisterny s čerpadlem

HTS 20.28           HTS 22.28         HTS 29.28          HTS 33.28
Celková hmotnost (t)   20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tridem Tridem
Objem (m3) 15 18 21 24/27
Způsob plnění Čerpadlo Čerpadlo Čerpadlo Čerpadlo
Plnící výkon (l/min) 3 845 3 845 5 430 5 430

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

ZD Velká Chýška

Cisterny s čerpadlem dominují německému trhu a ne jinak je tomu i u značky Annaburger, kdy většina cisteren putujících na domácí trh je vybavena právě čerpadlem. V ČR se stále preferují jednodušší cisterny s vývěvou. Prvním zákazníkem, který zakoupil třínápravovou cisternu Annaburger s čerpadlem bylo ZD Velká Chýška.

Zemědělská a.s. Horní Bradlo

Velkou výhodou techniky Annaburger je šířka produktového portfolia. Málokterý výrobce dopravní techniky vyrábí cisterny, rozmetadla, návěsy, překládací vozy a výměnné systémy. To vše navíc v různých velikostech, za traktory, za tahače návěsů nebo jako nástavby na nákladní auta. To umožňuje podnikům vyřešit veškerou svou dopravu stroji jedné značky. Tak jak to udělali v Zemědělské a.s. Horní Bradlo.

Zemědělské družstvo Jeseník

V Zemědělském družstvu Jeseník používají velice moderní soupravu na aplikaci kejdy do travního drnu. Soupravu tvoří cisterna Annaburger HTS 20.27 o objemu 15 kubíků a diskový injektor Vredo o záběru 5,2 m s roztečí disků 17,5 cm.

Astur Straškov a.s.

Akciová společnost Astur Straškov je naším dlouholetým zákazníkem. V průběhu 18 let jsme ji mimo jiné vyzbrojili výměnnými systémy, cisternami a rozmetadly na minerální hnojiva. Opět se tak potvrzuje, že se stroji z našeho sortimentu dokáže podnik zastat většinu dopravních prací i aplikací hnojiv.

AGROSERVIS TRADING a.s.

Společnost AGROSERVIS TRADING a.s. patří k nejznámějším a největším podnikům v ČR. Ostatně různá "nej" bychom vyjmenovávali asi dlouho. Z hlediska Annaburgerů patří k největším zákazníkům a k průkopníkům používání překládacích vozů. Dnes podniky spadající pod AGROSERVIS TRADING provozují 18 Annaburgerů.

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy patří mezi naše věrné a dlouhodobé zákazníky. První Annaburger jsme do Potěh dodali v roce 1998. Od té doby se naše společná spolupráce rozrostla na 7 různých strojů Annaburger a dvě rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower.

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.