O nás

Firma CRS Marketing, s.r.o. se od roku 1995 specializuje na dvě hlavní oblasti své činnosti. První nejširší oblastí našich aktivit  je zemědělská dopravní technika a aplikace organických a minerálních hnojiv . Druhou oblastí naší činnosti jsou technologie senážování objemných krmiv do vaků a do žlabů. Postupem času jsme se stali kompetentním dodavatelem předních podniků služeb, velkých zemědělských společností a provozovatelů bioplynových stanic. V roce 2016 jsme rozšířili tuto oblast o prodej špičkové techniky na ochranu rostlin německé značky Dammann.

Řešení dopravy, skladování a aplikace organických hnojiv v praxi je naše každodenní práce. Naše firma zastupuje na našem trhu především značky Annaburger, Güstrower, Krampe, Vakutec, Budissa Bag, RKW, Silaspray a německého výrobce postřikovačů Dammann.

Vedle prodeje techniky a technologií nabízíme našim zákazníkům a prodejcům také profesionální poradenství,  rychlou dodávku náhradních dílů a servis. Pro zákazníky z oboru bioplynových stanic nabízíme  také rychlý servis čerpadel a techniky firmy Vogelsang.

Sídlo firmy CRS Marketing, s.r.o. a zároveň tzv. kompetenční centrum, včetně školícího střediska je v Čížkovicích u Lovosic. Zákazníci zde najdou sklad náhradních dílů, moderní opravárenskou halu a školící středisko pro prodejce a zákazníky naší firmy.

Všem zákazníkům nabízíme individuální přístup, včetně poradenství a možnosti odzkoušení prodávané techniky. V sídle firmy v Čížkovicích se nachází výstavní prostor  s novými stroji  značek, které zastupujeme.

 

 

 

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás