Novinky » Stavební speciál Krampe HP 20 Halfpipe pracuje s traktorem Fendt v Broumovské stavební společnosti

11.05.2010

Jak jsme vás již informovali s předstihem, další zákazník v ČR se rozhodl pro stavební návěs v profi třídě za traktor. Novým zákazníkem se stala společnost Broumovská stavební společnost z Broumova ve východních Čechách. Ta se rozhodla pro vhodnou kombinaci traktoru Fendt 820, který v Německu je nejčastěji nasazován do agregace s tímto návěsem. V provozu středně velké stavební firmy nahradí spourava jeden nákladní automobil ,při podstatně nižších nákladech. Návěs Krampe HP 20 má kulatou korbu z Hardoxu o tlouštce 6 mm a objemu 13 m3.