Novinky » Společnost Broumovské stavební sdružení s.r.o. Broumov se rozhodlo pro speciál na stavbu Krampe HP 20 Halfpipe

Společnost Broumovské stavební sdružení s.r.o. Broumov se rozhodlo pro speciál na stavbu Krampe HP 20 Halfpipe

05.04.2010

V Německu jsou stavební návěsy Krampe HP 20 Halfpipe velice populární na stavbách a v komunální oblasti. Pro řadu stavebních firem je traktor s vario převodovkou (většinou značka Fendt) a návěs Krampe první volbou proti čtyřnápravovým nákladním automobilům. Korba typu Halfpipe je často vyrobena z odolného materiálu Hardox o tlouštce 6 mm, který odolává bez problémů kamenům a štěrku. Také u nás se objevují v oblasti využití stavebních návěsu první vlašťovky. Po průkopníkovi této oblasti ,firmě Milata, která v roce 2001 koupila najednou 6 návěsů HP 20 se nyní pro HP 20 rozhodla další stavební firma, tentokrát z Broumova. Společnost Broumovské stavební sdružení s.r.o. se rozhodlo pro kombinaci traktoru Fendt Vario a předváděcího návěsu Krampe HP 20 v plné výbavě s kloubovými výkyvnými nápravami. O nasazení tohoto profi vozu v Broumiově a o možných úsporách oproti nákladnímu automobilu vás budeme informovat přímo z nasazení v Broumově. Fotky pod článkem jsou pouze ilustrativní.


zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás