Novinky » Společnost Broumovské stavební sdružení s.r.o. Broumov se rozhodlo pro speciál na stavbu Krampe HP 20 Halfpipe

05.04.2010

V Německu jsou stavební návěsy Krampe HP 20 Halfpipe velice populární na stavbách a v komunální oblasti. Pro řadu stavebních firem je traktor s vario převodovkou (většinou značka Fendt) a návěs Krampe první volbou proti čtyřnápravovým nákladním automobilům. Korba typu Halfpipe je často vyrobena z odolného materiálu Hardox o tlouštce 6 mm, který odolává bez problémů kamenům a štěrku. Také u nás se objevují v oblasti využití stavebních návěsu první vlašťovky. Po průkopníkovi této oblasti ,firmě Milata, která v roce 2001 koupila najednou 6 návěsů HP 20 se nyní pro HP 20 rozhodla další stavební firma, tentokrát z Broumova. Společnost Broumovské stavební sdružení s.r.o. se rozhodlo pro kombinaci traktoru Fendt Vario a předváděcího návěsu Krampe HP 20 v plné výbavě s kloubovými výkyvnými nápravami. O nasazení tohoto profi vozu v Broumiově a o možných úsporách oproti nákladnímu automobilu vás budeme informovat přímo z nasazení v Broumově. Fotky pod článkem jsou pouze ilustrativní.