Novinky » Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách

Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách

09.11.2015

Překládací vozy Annaburger jsou legendární v České republice. Naše firma totiž byla a je velkým propagátorem této technologie a máme za sebou velké množství předvádění, díky nimž se především Annaburger dostal do povědomí většiny zemědělců v ČR. Důležitým prvkem Annaburgerů je především mohutný přesýpací šnek o průměru 550 mm, který dokáže přesypat 15 tun obilí za minutu. Pro snadnou obsluhu je vůz vybaven stavitelnými stříškami, které ovlivňují přísun materiálu ke šnekům. No a podvozek je stará známá klasika z ostatních strojů Annaburger a tam není o čem diskutovat.

Rok 2014 byl na překládací vozy velice úspěšný. Podařilo se nám umístit do republiky 8 překládacích vozů. Jeden z prodaných strojů byl vůz HTS 22.16, který zakoupila rodina Krejčích, hospodařící v Dobrovízi u Prahy a také na druhé farmě u Rakovníka. Vůz je vybaven kloubovou nápravou a pneumatikami Alliance 700/50 - 26,5. Vůz je dále vybaven hydraulicky odpruženou ojí, hydraulicky stavitelnou klapkou na vynášecím šneku, rolovací plachtou a elektrohydraulickým ovládáním.

Vůz se používá k samotnému odvozu obilí z pole na farmu, a nebo v případě použití kamionové dopravy slouží klasickým způsobem, kdy vyváží obilí od kombajnu na kraj pole, kde plní nákladní automobily. Toto je možné díky vysoké univerzalitě vozu, který i na silnici má šířku pouhých 2,55 m, což umožňuje bezproblémový provoz na pozemních komunikacích. Překladač je agregován s traktorem Fendt 820 Vario. Jak bylo vidno při naší návštěvě, majitelé vůz rozhodně nešetří. Překladač obsluhoval jediný kombajn - Claas Lexion 580 Terra Trac.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás