Novinky » V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica

V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica

07.11.2015

Nejlákavějším stánkem z námi zastupovaných firem bude jistě Annaburger, který vystavuje v hale 22, stánek B 12. Nebudeme do detailu prozrazovat vše, co na stánku uvidíte, ale jen napovíme, že k vidění bude mimořádná cisterna s pozoruhodnými parametry. Druhým představeným prototypem bude zbrusu nové rozmetadlo hnoje, inovovaný překládací vůz, největší přívozná cisterna Annaburger, která se kdy postavila, legendrání návěs a pak něco, co by stejně nikdo dle nápovědy neuhádl.

Krampe bude vystavovat tradičně v hale 4, stánek E 11. Ukáže průřez svým sortimentem s drobnými úpravami. Hákový nosič s novým hákovým mechanismem, populární návěs BB  700S, stálici stavební návěs HP 20, přívěs DA 34 a největší pozornost jistě bude přitahovat sedlový návěs Krampe Bandit.

Budissa Bag vystavuje v hale 7 na stánku B 12. Představí osvědčenou klasiku, vakovač s motorem, základní verzi vakovače RT 7000 Farm a pak Grain Bagger Europa, alias plnič vaků obilím. V hale 21 na stánku E 12 Vám ukáže firma Bomech, jak správně aplikovat kejdu do porostu v pořádném záběru.

Od úterý odpoledne do pátku dopoledne Vám budou na stáncích k dispozici naši obchodní zástupci Petr Dvořák (725 878 633), Michael Málek (602 171 435) a Jonáš Petrák (724 342 755). Neváhejte nás k sobě přivolat pomocí výše zmíněných čísel, ukážeme Vám novinky v sortimentu jednotlivých firem a samozřejmě Vás rádi uvidíme. Těšíme se na viděnou v Hannoveru!

Jelikož nechceme prozrazovat, co přesně se na stáncích od zítra uvidí, v galerii připomínáme expozici z minulé výstavy Agritechnica 2013.



zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás