Novinky » Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o.

Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o.

14.10.2015

Návěsy Krampe používají v Nebovidech od roku 2008, kdy byl v prosinci zakoupen model Big Body 650. Návěs měl hydropneumatické odpružení náprav a v té době to byl možná první Krampe na hydraulice v ČR. Ostatní výbava byla klasika. Oj odpružená gumovým silentblokem, korba Big Body o délce 6,5 m a objemu 22,5 m3 bez nástavků. Pro lepší jízdní vlasstnosti, nosnost a nižší tlak na půdu byly zvoleny pneumatiky Michelin Cargo XBib 600/55 R26,5.

V roce 2012 byl zakoupen druhý návěs Krampe, tentokráte model Big Body 600 o základním objemu 20,7 m3. I tento návěs byl hydropneumaticky odpružen jako jeden z mála BB 600 vůbec. I na tomto návěsu byly zvoleny pneumatiky Michelin Cargo XBib 600/50 R26,5, což jsou velice nadstandardní pneumatiky na návěsu s 6 m korbou a takto obutých návěsů je v ČR jen hrstka (pravidelní návštěvníci našich stránek si vzpomenou na dva návěsy BB 600 v DVPM Slavíkov s těmito pneumatikami). Zajímavostí návěsu je dodání s korbou v barvě New Holland, což je také málo vídaná kombinace v ČR.

Díky hydropneumatickému odpružení a velkým pneumatikám se návěsy velmi lehce táhnou, proto jim stačí relativně slabší traktor. Návěs BB 650 byl agregován s traktorem Case IH Puma 185 CVX a BB 600 s traktorem New Holland T7.185. Návěsy Krampe ale nejsou první technikou z našeho repertoáru v Nebovidech. Dva roky před prvním návěsem Krampe společnost pořídila návěs Annaburger HTS 22.12 o objemu 29 m3 na hydropneumatickém odpružení a s pneumatikami Michelin 600/55 R26,5. Kombinace tohoto odpružení a pneumatik musela udělat dojem, když stejná varianta byla požadována na obou návěsech Krampe.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás