Novinky » Agro Pertoltice zakoupili rozmetadlo Güstrower GDK 8.000

Agro Pertoltice zakoupili rozmetadlo Güstrower GDK 8.000

07.07.2015

Rozmetadla Güstrower jsou v České republice populární pro širokou škálu materiálů, které je s nimi možné aplikovat ve vysoké kvalitě. Nejedná se pouze o klasická minerální hnojiva, ale i sírany, vápence, masokostní moučky či jemně mletý vápenec. Díky jedinečnému řetězovému dopravníku si rozmetadlo poradí se širokou škálou materiálů, ať čerstvě nabraných ze skladu, nebo týdny ležících na poli.

Rozmetadlo GDK 8.000 je největší jednonápravový model. Základní objem 8 m3 je v Pertolticích pomocí nástavků navýšen až na 12,5 m3. Náprava je parabolicky odpružena a pomocí otáčení disků lze měnit rozchod rozmetadla z 1,8 m na 2,25 m. Pneumatiky byly zvoleny Alliance 20,8 - 38. Jako nadstandardní výbavu si v Pertolticích objednali rolovací plachtu, spodní závěs s K 80 a především sekční a klínové hnojení, které upravuje záběr v klínech. Tato relativní novinka je stále více žádaná mezi českými i zahraničními zemědělci. Posledním zajímavým prvkem výbavy jsou kotouče z Hardoxu, které budou sloužit k rozmetání vápence.

Zkouška rozmetadla proběhla na louce, tam se ozkoušely veškeré systémy a vyladilo se právě klínové hnojení. Agregovaný traktor John Deere 8230 neměl s rozmetadlem žádný problém. Rozmetadlo Güstrower dodala do Pertoltic společnost STROM PRAHA a.s. - středisko Habry. Přejeme Agru Pertoltice mnoho spokojenosti s novým rozmetadlem.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás