Novinky » Společnost Mydlářka a.s. používá dvě cisterny Annaburger HTS 33.27

Společnost Mydlářka a.s. používá dvě cisterny Annaburger HTS 33.27

22.06.2015

Cisterna Annaburger HTS 33.27 představuje to nejlepší z vývěvových cisteren Annaburger, co lze zakoupit. Standardní výbava přesahuje i teoretické možnosti některých konkurentů. Především hydropneumatické odpružení náprav mnoho konkurentů ani nenabízí, u modelu HTS 33.27 je ve standardu, včetně hydraulicky odpružené oje a zvedací přední nápravy. Ve standardu je i hydraulické nucené řízení, bez čehož se takto velký stroj vůbec nedá provozovat.

Cisterna je dále obuta do pneumatik Michelin Cargo XBib 650/65 R30,5, v základu je vybavena komfortním elektrohydraulickým ovládáním. K plnění slouží pneumaticky ovládaný vrchní otvor a stranový otvor o průměru 150 mm. Při cestách na dlouhé vzdálenosti je důležité vzduchové míchání, které zamezuje usazování kejdy v cisterně. Proto toto zařízení na cisterně v Mydlářce nechybí. Pro aplikaci jsou obě velké cisterny vybaveny napevno připevněným hadicovým aplikátorem o záběru 12 metrů.

Na novou cisternu HTS 33.27 jsme se byli podívat v červenci loňského roku, pár týdnů po jejím nasazení do provozu. V tu dobu byla cisterna nakrátko agregována s traktorem John Deere 7270R, prvním takovým v České republice. Jelikož se jedná o traktor, který je určený pro agregaci s třínápravovou dopravní technikou, tato zkouška nás velmi zajímala. Nutno říci, že kombinace to byla opravdu slušivá. Traktor í díky velkým pneumatikám a hydropneumatickému odpružení cisterny neměl s agregací žádný problém.

Cisterny do společnosti Mydlářka a.s. dodala společnost Daňhel Agro a.s., náš partner v oblasti středních a jižních Čech.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás