Novinky » ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger

ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger

06.11.2014

Jedním z podniků v dané oblasti, kde vsadili na výměnný systém Annaburger, je ZD Nemějice. Tento podnik hospodaří na půl cesty mezi Milevskem a Týnem nad Vltavou a od konce roku 2007 využívá výměnný systém Annaburger HTS 20.79 s dvoustranně sklápěnou korbou a rozmetadlem. Zajímavostí je, že v blízkém okolí několika kilometrů se v roce 2007 prodalo hned 5 výměnných systémů Annaburger.

Výměnný systém v Nemějicích je vybaven dvoustrannou korbou o objemu 23,5 m3. Korba má nástavky na senáž a siláž o výšce 550 mm a je vybavena i plachtou a obslužným můstkem. Rozmetací nástavba má délku ložné plochy 6,3 m, což znamená velice pěkný objem i při výšce bočnic 1 metr, což zajišťuje snadnou a rychlou nakládku na hnojišti. Rozmetací ústrojí je osvědčené, tedy 2 horizontální frézovací válce, dva rozmetací kotouče s šesti lopatkami a záběrem až 24 metrů.

Podvozek je osvědčená klasika. Hydropneumatické odpružení náprav a oje, pneumatiky Michelin 600/55 R26,5, náběžná náprava, zvedatelná náprava a elekotrhydraulické ovládání všech funkcí stroje, včetně nastavení dávky na rozmetadle.

Výměnný systém jsme zachytili na jaře při sklizni GPSky, kterou prováděla řezačka firmy Daňhel Agro a.s. - John Deere 7350i s adaptérem na přímé sečení Zürn Profi Cut.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás