Novinky » Hákový nosič Krampe pracuje při ochraně životního prostředí v Německu

Hákový nosič Krampe pracuje při ochraně životního prostředí v Německu

10.10.2014

Vládní společnost se zkratkou LKN - SH se stará o údržbu a ochranu pobřeží, nádorních parků a moří ve spolkové zemi Šlesvicko - Holštýnsko na severu Německa. Společnost na začátku roku zakoupila hákový nosič Krampe THL 11L na vzduchovém odpružení s možností agregace s kontejnery o délce 5,5 m.

Hákový nosič se používá k údržbě hrází, kanálů, pláží, ale také má velké uplatnění v případě ekologické katastrofy. Pokud by došlo například ke vzniku olejové skvrny na moři, hákový nosič by dopravil na místo speciální kontejner s ochrannými pomůckami a zařízeními. Poté by přivezl další kontejnery, které by se využívaly například pro péči o zasažené živočichy atd. Rychlost je v takovém případě zásadní a použití kontejnerů výrazně snižuje potřebný počet lidí a techniky.

Při výběru hrála roli schopnost agregovat nosič s různými tažnými prostředky a zajistit tak flexibilitu. Rovněž vzduchové odpružení bylo zásadní, protože jednak umožňuje snížení podvozku při natahování kontejnerů a jejich sklápění, a také poskytuje vysoký komfort jízdy při vysokých rychlostech. Hákové nosiče Krampe se mohou udělat v provedení s rychlostí 60 či 80 km/h a v Německu jsou běžně používány za nákladními automobily.

Další možnosti využití hákového nosiče THL 11L uvidíte v produktovém videu firmy Krampe. V případě jakýchkoliv dotazů či poptávek ohledně hákových nosičů nás neváhejte kontaktovat.

 

 


Videozpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás