Novinky » Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku

Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku

25.06.2014

Návěsy Krampe patří k nejpopulárnějším návěsům v ČR pro svou jednoduchost a robustní konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost vozu i v náročných podmínkách. Na výstavě v Brně to bylo velmi patrné, protože nejmenší návěs Krampe měl často silnější nápravy, než návěsy jiných značek s vyšší celkovou hmotností.

Návěs Krampe Big Body 460 má korbu o délce 4,5 m a objemu 16m3. Dodané vozy jsou vybaveny silážními nástavky o výšce 60 cm, pneumatikami Alliance 560/60 R22,5 a ojí odpruženou přes gumový silentblok. V základní ceně vozu je neřízená náprava BPW s nosníkem 120x120 mm a brzdovým bubnem 410 x 120 mm. To je naprosto unikátní náprava u návěsu s celkovou hmotností 16 tun. Konkurenční 20t návěsy používají stejné nápravy, ale spíše od méně renomovaného výrobce.

Vozy jsme zachytili při odvozu senáže. Oba návěsy byly agregované s traktory New Holland TS 115A, pro které jsou jak stvořené. Pro zákazníka to je pátý a šestý návěs Krampe, čímž se stal největším zemědělským uživatelem návěsů Krampe v ČR. Tento fakt jen potvrzuje spokojenost a bezproblémový provoz návěsů Krampe. Ostatně na poli se sešlo více návěsů Krampe, ale o tom zas příště v jednom z dalších příspěvků.

Zákazníkovi přejeme mnoho spokojenosti s technikou Krampe.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás