Novinky » Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích

Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích

14.05.2014

Firma Krampe patří k předním výrobcům návěsů v Evropě. Enormní popularitě se těší především v Německu. Krom klasických návěsů vyrábí i hákové nosiče a stavební návěsy, kde patří k naprosté špičce v oboru. Česká republika je pro Krampe největší exportní trh a letos firma Krampe slavila 10 let spolupráce s firmou CRS Marketing, během které se do republiky dodalo téměř 200 vozů.

Návěs Krampe Big Body 900 je vlajkovou lodí. Korbu má 9 metrů dlouhou, základní objem činí 30 m3, s nástavky 80 cm objem šplhá na 47 m3. Klasikou firmy Krampe je robustní podvozek a rám, který v tomto případě má rozměr 300x200 mm. Náběžné nápravy ADR mají průřez nosníku 150 mm, brzdové bubny o rozměrech 420 x 180 mm a parabolické pružiny mají nosnost 36 tun.

Návěs v Otrokovicích je vybaven pneumatikami Alliance 600/55 R26,5, odpruženou ojí přes gumové silentbloky a rolovací plachtou. Návěs byl agregovaný s málo vídaným traktorem Valtra S353. Přejeme majitelům mnoho spokojenosti s návěsem Krampe!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás