Novinky » Další dva překládací vozy Annaburger směřují k zákazníkům

Další dva překládací vozy Annaburger směřují k zákazníkům

11.04.2014

Překládací vozy Annaburger jsou nerozšířenější překladače v České republice. Je to dané jednak prvotřídními parametry, které obtížně na trhu hledají konkurenty, ale také faktem, že naše firma je dlouhodobým propagátorem použití překládacích vozů a především důsledná osvěta stojí za rozmachem překládacích vozů.

Modely HTS 20.16 mají objem 25 m3 a jsou vybaveny taktéž překládacím šnekem o průměru 550 mm, který je schopný vůz vyprázdnit za 2 minuty. Vozy jsou na kloubové nápravě a oba mají plachtu a hydraulicky výkyvnou koncovku šneku. Starší vůz byl dvakrát nasazen v Německu na předvádění, má náběžnou nápravu a velké pneumatiky Alliance 700/50 - 26,5. Dále je vybaven i hydraulicky odpruženou ojí, komfortní elektrohydraulikou a přípravou na hydraulický pohon šneku pro hnojiva. Pro zákazníka je to již druhý překládací vůz Annaburger.

Druhý vůz byl nepoužitý, původně určen pro zákazníka v Bulharsku. Vůz má pevnou nápravu, pneumatiky Alliance 700/50 - 22,5, parabolicky odpruženou oj a je vybaven hydraulickým pohonem pro osivo.

Oba překládací vozy budou shodou okolností nasazeny v těsné blízkosti hlavního města, každý na opačném konci. O jejich nasazení budeme informovat v dalších novinkách. Přejeme oběma majitelům mnoho spokojenosti s technikou Annaburger.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás