Novinky » Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12

Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12

21.02.2014

Návěsy Annaburger se sedmimetrovou korbou se stávají více populární nejen u českých farmářů. Stále více zákazníků potvrzuje, že takovýto návěs na dvou nápravách a agregovaný s traktorem o výkonu 160 - 200 koní je ideálním řešením dopravy materiálů na zemědělské farmě. Souprava má velmi pěknou dopravní výkonnost a nízké pořizovací i provozní náklady.

Návěs HTS 22.12 není třeba dlouze představovat. Korba je dlouhá 7 metrů a při výšce bočnic 1,8 m má objem 29 m3. Návěs je vybaven rolovací plachtou, senážními nástavky 550 mm a koulí K 80. Podvozek vozu je hydropneumaticky odpružen, stejně jako oj návěsu. Stále více zákazníků se rozhoduje pro tento druh odpružení, protože přináší veliký komfort při jízdě v poli i na silnici a navíc zaručuje klidnou jízdu bez rázů, které by se přenášely na traktor. Díky tomu je možné návěs agregovat s menšími a slabšími traktory. Na návěsu nemohou chybět pneumatiky Michelin Cargo XBib 600/55 R26,5.

Návěs zákazníkovi ze středních Čech prodala firma Daňhel Agro a.s., náš partner v regionu středních a jižních Čech. Přejeme zákazníkovi mnoho spokojenosti s novým návěsem Annaburger.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás