Novinky » Volné překládací vozy Annaburger za super ceny

Volné překládací vozy Annaburger za super ceny

16.12.2013

Překládací vozy Annaburger jsou nejrozšířenější překládací vozy v České republice. Jejich doménou je především překládací šnek o průměru 550 mm, který má překládací výkon 15 m3/min. Vozy lze vybavit kloubovou či hydraulicky odpruženou nápravou, naklápěcí klapkou, plachtou, hydraulickým pohonem pro snažší plnění osiv a širokou škálou pneumatik. Dvounápravové překladače se vyrábějí ve velikosti 25 m3 (HTS 20.16) a 28 m3 (HTS 22.16).

V současné době jsou k dispozici čtyři modely HTS 22.16. Jeden z nich je nepoužitý. Dva jsou na hydraulicky odpružené nápravě, dva na kloubové nápravě. Jeden je na pneumatikách Michelin 600/55 R26,5, ostatní vozy na diagonálních pneumatikách Alliance 600 či 700 mm, ale vždy 26,5 palce. Všechny vozy mají hydraulicky odpruženou oj a pracovní osvětlení, hydraulicky stavitelný výpad ze šneku, samozřejmě i náběžnou nápravu, a až na jeden všechny mají elektrohydraulické ovládání. Jeden z těchto modelů je k vidění u nás na centrále v Čížkovicích. 3 z těchto vozů byly vyrobeny v roce 2013, jeden v říjnu roku 2012.

V Annaburgu je volný i jeden letošní model HTS 20.16, na kloubové nápravě, s pneumatikami Alliance 600/55 - 26,5, elektrohydraulikou, hydraulicky stavitelnou klapkou, plachtou a přípravou na montáž hydraulického pohonu pro osivo.

Pro více informací o jednotlivých volných vozech kontaktujte své regionální prodejce techniky Annaburger či naší firmu na telefonním čísle 602 171 435. Pokud uvažujete o pořízení překládacího vozu, tak neváhejte, neboť vozy za tak příznivé ceny dlouho nebudou a nebude trvat dlouho a všechny se rozprodají.

Aktualizace: jeden hydraulický HTS 22.16 byl již prodán!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás