Novinky » Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger

01.11.2013

Návěsy Annaburger HTS 20.14 se vyznačují jednoduchostí a robustní stavbou. Stroje byly dodány s kloubovou neřízenou nápravou a pneumatikami Alliance 550/60 - 22,5. Délka korby je 6,5m a výška bočnic 1,6 m bez nástavků, vozy tedy vezou poměrně dost materiálu. Avšak díky nadčasové stavbě vozu a velkým pneumatikám je jejich tahový odpor relativně malý, což potvrzuje i fakt, že vozy jsou téměř celou dobu v Lošticích agregovány s traktory ZTS o výkonu cca 160 koní.

Takové soupravy mají nízké náklady na pohonné hmoty, na nové pneumatiky a samozřejmě i celkové pořizovací náklady. Vozy v Lošticích odváží obilí, senáž, siláž, hnoje i cukrovku. Používají se od roku 2003, není tedy moc odvážné konstatovat, že za tu dobu se bohatě zaplatily. Nejsou to ale jediné Annaburgery v Lošticích. Společnost vlastní také jednoúčelový návěs HTS 22.14 od roku 2008. Ten má délku korby 7 metrů.

Oba vozy spolu s nákladním automobilem dokázaly odvážet většinu obilí od kombajnů. Nutno připomenout, že kombajny byly osazeny skvělými žačími lištami McDon o záběru 10,7 metru, jejich výkon byl tedy nemalý. Jsme rádi, že se stroje Annaburger těší oblibě a spokojenosti ze stran jejich uživatelů, zvláště pokud se jedná o pokrokové podniky, jako je například PALOMO, a.s.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás