Novinky » Senážní vozy Annaburger v Hrádku u Sušice

Senážní vozy Annaburger v Hrádku u Sušice

17.06.2013

Výměnné systémy Annaburger jsou nejprodávanější víceúčelové podvozky u nás. V České republice jich jezdí již více než 300 kusů všech různých velikostí. Firma Annaburger umí postavit víceúčelový vůz i na obyčejný podvozek. Klasické rozmetadlo hnoje lze totiž přestavit na senážní vůz. Odendá se rozmetací ústrojí, přišroubují se hydraulická vrata, nasadí nástavky a za cca 2 hodiny je přestavba hotová.

V Hrádku u Sušice pořídili tuto kombinaci na výměnné podvozky HTS 22.79. Kdykoliv tak lze na podvozky dokoupit cisternové nástavby o objemu 18 m3, nebo jakoukoliv jinou nástavbu. Výměnné systémy jsou vybaveny hydropneumatickým odpružením, které zajišťuje skvělý komfort jízdy a stabilitu na svahu, ale také umožňuje rychlou výměnu nástaveb. Součástí odpružení je i hydraulicky odpružená oj, kterou lze použít například pro lepší vyprazdňování na jámě. Samozřejmostí techniky Annaburger jsou pneumatiky Michelin Cargo XBib 600/55 R26,5.

Senážní vůz Annaburger lze na přání vybavit rozdružovacími válci pro jemnější rozvrstvení hmoty na žlabu, či mechanickým nebo hydraulickým rychlovyprazdňováním, které zrychlý posuv řetězového dopravníku a vůz tak lze vyprázdnit už za 1 minutu.

Přejeme VOD Svatobor mnoho spokojenosti s technikou Annaburger!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás