Novinky » Nová nástavba Teleliner pro výměnný systém Annaburger

Nová nástavba Teleliner pro výměnný systém Annaburger

27.05.2013

Koncept Teleliner od firmy Annaburger je svými parametry naprosto výjimečný. Výměnu rozmetacího ústrojí za 30 minut a teleskopicky výsuvné postranice nenabízí žádný jiný výrobce na trhu. Pro firmu Annaburger není problém udělat Teleliner jako nástabu na výměnný systém.

Zákazník dostává rozmetadlo s délkou ložné plochy 6,8 m a výškou postranic 1,2 m. Především délka ložné plochy je u tandemových rozmetadel rekordní. Po vysunutí postranic na výšku 2 m a výměně rozmetacího ústrojí za klasická senážní vrata vznikne z rozmetadla senážní vůz s objemem přes 33 kubíků. Vůz lze vybavit rychlovyprazdňováním, které zajistí vyložení vozu za 1 minutu.

Rozmetací ústrojí je to, které je známé z ostatních rozmetadel Annaburger s tím rozdílem, že Teleliner má ve standardu tři frézovací válce. Dva kotouče s lopatkami zajistí rozhoz materiálu až do šíře 24 m. Samozřejmostí je jištění řetězovými spojkami a elektronické snímání otáček frézovacích válců.

Zákazník z východních Čech použije nástavbu na výměnném systému HTS 22.79, který od nás zakoupil s překládací nástavbou. Jediným vozem tak bude schopen obsloužit sklízecí mlátičky při sklizni obilí a kukuřice, rozmést veškeré hnoje a zároveń odvézt senáž i siláž. Takovou práci by běžně zastaly 3 jednoúčelové vozy s téměř dvojnásobnými pořizovacími náklady. Pro zákazníka je to již druhý výměnný systém Annaburger.

Přejeme zákazníkovi mnoho úspěchů s technikou Annaburger!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás