Novinky » Naše traktorová míchadla Vám pomohou správně homogenizovat Vaši kejdu.

Naše traktorová míchadla Vám pomohou správně homogenizovat Vaši kejdu.

07.05.2013

Hodně podniků se potýká s problémy přeplněných jímek, ve kterých se tvoří usazeniny a plovoucí krusta. Vyčerpat se pak dá pouze tekutý materiál a usazeniny se musí později vybagrovat. Díky mixeru kejdy je možné tyto krusty a usazeniny smíchat dohromady s tekutou složkou a pak cisternou vyaplikovat na pole. Využijete tak plnou kapacitu jímek a dosáhnete správné hustoty kejdy.

Traktorová míchadla kejdy od firmy Vakutec disponují vysokou výkonností  a správně rozmíchají materiál v co nejkratším čase a při minimálních nákladech. Díky nově vyvinuté vrtuli HE25 (High Efective) dokážeme snížit energii a potřebný čas pro promíchání až o 50%. Tato vrtule vznikla na základě sérií testů ve spolupráci s technologickým centrem v rakouském Grieskirchenu. Po zkoušení několika druhů vrtulí s různými lopatkami zde zjistili, že při stejném výkonu traktoru a otáčkách hnací hřídele, má vrtule HE25 dvakrát tak větší výkon, než klasické lopatkové vrtule. Díky tomu je pak možné dosáhnout daleko nižší spotřeby a úspory času potřebného k promíchání. Výhodou jsou i rychlé dodací termíny firmy Vakutec.

Rádi Vám vyhotovíme nabídku na míchadlo, které bude pro Vaši jímku nejideálnější.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás