Novinky » Nové rozmetadlo Güstrower uvedeno do provozu na Brněnsku

Nové rozmetadlo Güstrower uvedeno do provozu na Brněnsku

17.04.2013

Rozmetadla Güstrower se liší od ostatních v několika technických prvcích. Především jako jediné jsou vybaveny řetězovým dopravníkem, který zajišťuje plynulý a velmi přesný přísun materiálu. Řetězový dopravník totiž nemůže proklouznout tak, jako gumový pás. Navíc lépe odebírá hnojiva, která mají tendenci vytvářet klenbu.

 

Model GDK 7.000 má základní objem 7 m3, který lze dále zvýšit pomocí nástavků. Dodané rozmetadlo je vybaveno odvalovacím válcem, který zajišťuje rovnoměrný přísun materálu na rozmetací talíře. Nedochází tak k tomu, že na talíře dopadně velké množství hnojiva, které se naráz odlomilo. Na rozmetadle jsou obuty radiální pneumatiky Alliance 650/65 R30,5.

 

Rozmetadlo prodal náš prodejce v oblasti, pan Jiří Denemarek, kterému děkujeme za poskytnuté fotografie. Přejeme zákazníkovi mnoho spokojenosti s rozmetadlem Güstrower.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás