Novinky » Návštěva výrobního závodu Annaburger

Návštěva výrobního závodu Annaburger

20.03.2013

Celé naší skupině se věnoval Export manager pro Českou republiku pan Matthias a osobně nás provedl celým závodem. V Annaburgu si českých zákazníků velmi cení, protože náš trh je pro Annaburger po domácím trhu ten druhý největší a čeští zemědělci se podíleli na vzniku některých strojů či na provedení mnoha vylepšení a úprav. Ne náhodou bylo v závodě několik strojů, které za chvíli budou předány zákazníkům v ČR.

Ve výrobě jsme viděli mnoho rozpracovaných strojů, nejpočetněji byly zastoupeny velkoobjemové vozy Schubmax, a to výhradně na třínápravovém podvozku. Tyto vozy se v Německu těší velkému zájmu u uživatelů bioplynových stanic. Dalším populárním produktem jsou cisterny všech možných velikostí a provedení, od vývěvových o objemu 12 kubíků až po čerpadlové o objemu 24 kubíků.

V závodě jsme viděli i speciality pro Německý trh, sedlové návěsy pro kamiony či stroje určené pro komunální firmy zabývající se údržbou silnic. Všichni se tak přesvědčili, že firma Annaburger plní i ty nějnáročnější přání zákazníků a jejich stroje mají výjimečné parametry.

 

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás