Novinky » První zásilka z Annaburgeru v roce 2013

První zásilka z Annaburgeru v roce 2013

18.02.2013

Výměnné systémy HTS 22.79 jsou jedny z nejoblíbenějších na našem trhu. Zákazníky na nich láká především jejich velikost a univerzálnost. Vždyť korba o délce 7 metrů je na dvounápravových vozech stále ještě rarita. Cisterna o objemu 18 kubíků sice není v našich končinách nic šokujícího, ale takto velká cisterna na výměnném systému na dvou nápravách je také výjimka, nemluvě o provedení v laminátu.

Samozřejmostí výměnných systémů Annaburger je hydropneumatické odpružení podvozku a oje a radiální pneumatiky Michelin Cargo XBib 600/55 R26,5. Díky hydraulickému podvozku a osvědčenému upnutí nástavby na podvozek lze nástavby vyměnit již za 30 minut. Elektrohydraulické ovládání umožňuje ovládání stroje jen pomocí jedné tlakové hadice a beztlakové zpátečky

Korba má základní výšku bočnic 1,8 m a objem činí 29 m3. Pokud je korba vybavena senážními nástavky 550 mm, objem se šplhá až na 37 m3. Z můstku umístěného v čele vozu je možné zakrýt náklad plachtou.

Přejeme zákazníkovi mnoho spokojenosti se všemi výměnnými systémy!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás