Novinky » Pravidelné školení prodejců u firmy Annaburger

Pravidelné školení prodejců u firmy Annaburger

31.01.2013

Firma Annaburger rozhodně neusíná na vavřínech, a také pro rok 2013 si připravila některé technické novinky, se kterými Vás budeme v průběhu roku seznamovat. Do sériové výroby přešly některé novinky z minulého roku, například ocelová cisterna HTS 22.26 či nový dvounápravový vůz s výtlačným čelem Schub-Max PLUS.

Součástí školení byla samozřejmě i prohlídka výrobního závodu, kde byl velmi čilý ruch. V prostorách výrobního závodu stála spousta vozů, které byly připraveny na cestu k zákazníkům. V málokterém závodě byste nalezli tolik různých speciálů v takové výbavě. Od rozmetadel hnoje, přes vozy s výtlačným čelem, třínápravové cisterny, překládací vozy až po překladače siláže.

Firma CRS Marketing se drží již řadu let na předním místě v prodeji vozů Annaburger mimo Německo. Robustní stroje Annaburger odvádí výbornou práci v těžkých podmínkách české zemědělské výroby a našly tu stovky spokojených zákazníků. Toto by nebylo možné bez prvotřídně fungující dodávky náhradních dílů a kvalitního servisu. A nešlo by to ani bez našich regionálních prodejců, kterým tímto děkujeme! Děkujeme i konečným zákazníkům za projevenou důvěru a věříme, že technika Annaburger bude pracovat k jejich spokojenosti.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás