Novinky » I relativně malý traktor zvládne návěs Krampe BB 700

I relativně malý traktor zvládne návěs Krampe BB 700

21.12.2012

BB 700- dobrý poměr ceny a užitných vlastností

Návěs BB 700 ,který již několik let pracuje ve společnosti ZAS Březno má korbu o délce 7 m a svým objemem v senáži se pohybuje mezi 35 -40 m3 podle nástavek a použité "čepice" na korbě. Velice robustní parabelicky odpružené nápravy ADR nebo BPW dávají vozu nízký tahový odpor. Na tyto vozy téměř výhradně montujeme pneu 600/55-26,5" v radiálním provedení.

Při sklápění korby se automaticky vysunou dva hydraulické válce u zadní náppravy, které nápravu zablokují. Díky tomu má vůz vyšší stabilitu při sklápění oproti ostatním vozům.

Komfort jízdy je u BB 700 excelentní. Občas nás překvapí, že v senáži je možno tento typ vozu agregovat i s traktory o výkonu 160 k , což je vidět na obrázcích z Března, kde je vůz agregován s traktorem New Holland T 6080. Díky tomu má souprava menší spotřebu a lepší provozní náklady. Také náklady na pořízení takovéhoto traktoru jsou nižší než u traktoru s výkonem 220 k.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás