Novinky » Firma Krampe na výstavě Eurotier

Firma Krampe na výstavě Eurotier

28.11.2012

Na Eurotieru je dobré být..............

Na stáncích většiny firem z oboru dopravy a logistiky bylo vidět, že je dobré vystavovat na Eurotieru, ukázat vylepšení, ale že vše se bude odehrávat až za rok při výstavě Agritechnika.

Firma Krampe ukázala řadu vylepšení v oblasti stávajících strojů. Vedle mechanického systému nuceného řízení náprav je nyní schopna nabídnout zákazníkům také elektronické ovládání nuceného řízení náprav. To je spojeno s ovládáacím panelem na kterém si obsluha může volit silniční nebo polní modus. Senzory a počítač na silnici vyhodnocují natáčení kol a oje a upravují styl jízdy a zatáčení.

Koncept vozu s rolovací podlahou Krampe Bandit se postupně dostává do praxe. I přes značný cenový rozdíl oproti jednostraným sklápečům má své opodstatnění u řady specifickým požadavků zákazníků na výšku stropu hal a plnících linek.

Vedle návěsu Bandit 750 představila firma Krampe také návěs BB 650 a hákový nosič THL 20 L.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás