Novinky » Annaburger stánek na výstavě Eurotier v Hannoveru

Annaburger stánek na výstavě Eurotier v Hannoveru

26.11.2012

Sázka na stroje pro aplikaci organických hnojiv

Na letošní výstavě Eurotier prezentoval Annaburger dva stroje. Novinku letošního roku -  kombinovaný vůz Teleliner HTS 22.04/03, kde změna mezi rozmetadlem a senážním vozem trvá jen 30 minut. Tento nový koncept 2 v 1 se postupně začíná dostávat do praxe. Na výstavě prezentovala firma Annaburger další vylepšení tohoto nového systému.

V oblasti techniky pro aplikaci kejdy a fugátu jde firma Annaburger stále dopředu a každý rok přináší řadu zajímavých novinek. Vedle řady cisteren s vývěvou vyrábí také cisterny s čerpadlem označené jako řada 28.  Na výstavě představila model HTS 33.K28 o objemu 27 m3, který byl vybaven řadou nadstandarních funkcí, jako je dofukování PTG, hydropneumatikcky odpružené nápravy s elektronickým systémem nuceného řízení náprav, čtyřbodovým závěsem, botkovým aplikátorem Bomech o záběru 18 m a také ovládáním stroje pomocí ISO-BUS terminálu WTK.

Díky této výbavě je schopen náš zákazník hnojit podle hnojných map v systému DGPS. Během krátké doby se budeme s podobnou technikou setkávat také v ČR.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás