Novinky » Annaburger na výstavě Euro Tier 2012 v Hannoveru

Annaburger na výstavě Euro Tier 2012 v Hannoveru

14.11.2012

Vlajková loď firmy Annaburger mezi cisternami

Rozvoj stavby nových bioplynových stanic, zvyšující se dopravní vzdálenosti, aplikace koncentrovaného fugátu kladou nové nároky na stavbu aplikačních cisteren. V Německu dominují při prodeji velké aplikační cisterny, proto se rozhodla firma Annaburger na letošní výstavě Euro Tier vystavit "vlajkovou Loď" mezi cisternami, model HTS 33.K28 s čerpadlem Vogelsang a objemem 27 m3.

U této cisterny je možno namontovat hadicové aplikátory se záběrem až 27 m. Ve standardu této cisterny je hydropneumatické odpružení náprav s elektronickým systémem nuceného řízení,což přispívá k maximální mobilitě soupravy na poli i na silnici.

K cisternám této specifikace patří i ovládání pomocí ISO-BUS terminálu firmy WTK . Díky tomu je možno hnojit kejdou a fugátem podle potřeby rostlin v závislosti na hnojných mapách a systému DGPS.

Novinkou na cisterně je také botkový aplikátor Bomech o záběru 18 m. S firmou Bomech naše firma již dlouho spolupracuje, proto nás těší tato výstavní kombinace.

Stánek firmy Annaburger najdete v hale 25 -číslo stánku G 21.

Ve středu a ve čtvrtek by měli být na stánku naši prodejci.

 zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás