Novinky » Farmáři z Valašského Meziříčí vsadili na značku Annaburger

Farmáři z Valašského Meziříčí vsadili na značku Annaburger

23.10.2012

Přívozné cisterny Annaburger a aplikační cisterny

Pro přívoz kejdy do bioplynové stanice a odvoz fugátu na pole byly zvoleny dvě přívozné cisterny Annaburger HT 24.27 o objemu 21 m3. Tyto přívozné cisterny se osvědčily v řadě našich zemědělských podniků a podniků služeb. Model HT 24.27 je s přehledem nejprodávanější přívoznou cisternou u nás.

Pro aplikaci na poli slouží v Kelči aplikační cisterna Annaburger HTS 22.K27 o objemu 18 m3, vybavená nasávací rukou o průměru 200 mm a systémem dofukování pneumatik. Díky tommu dosahuje tato cisterna velice dobré parametry tlaku jak na poli, tak i na silnici. Vedle přívozných cisteren je možno jí použít také na kratší dovoz a přímou aplikaci na poli.

lená doprava má budoucnost

V zemědělské společnosti Agrotech Poličná zakoupili na jaře od firmy Agrotrans Otice aplikační cisternu Vakutec VA 10500 o objemu 10,5 m3. Také tato aplikační cisterna bude zásobena od přívozných cisteren Annaburger o objemu 21 m3. Náš partner ,firma Agrotrans Otice ,vybaví  do konce roku jak přívozné cisterny, tak aplikační cisternu Vakutec o zařízení na spojování cisteren, které bude vyhovovat i cisterně Annaburger HTS 22.K27.

Aplikační cisterna Annaburger

Aplikační cisterna Annaburger HTS 22.K27 je vybavena zcela novým progresivním hadicovým aplikátorem Annaburger o záběru 15 m na čtyřbodový závěs. Jako jedna z mála cisteren u nás byla dovybavena u firmy Agrotrans Otice systémem dofukování pneumatik (změna tlaku v pneu). K dalším přednostem patří hydropneumaticky odpružené nápravy BPW a odpružená oj.Vše je řízeno z palubního počítače firmy Annaburger.

Přejeme všem pracovníkům bioplynové stanice ve Valašském Meziříčí a všem zainteresovaným podnikům bezproblémový provoz s dorpavní technikou Annaburger a Vakutec.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás