Novinky » Odvoz silážní kukuřice pro bioplynovou stanici v Jetřichovci

Odvoz silážní kukuřice pro bioplynovou stanici v Jetřichovci

18.10.2012

Logistika Made in Annaburger .....

Společnost Agrospol Mladá Vožice vsadila před několika lety na dopravní techniku Annaburger s hydropneumatickým odpružením náprav. Ve flotile této společnosti jsou dva výměnné systémy HTS 20.79 ,tři návěsy HTS 22.12 a jeden třínápravový návěs HTS 32.17 Schubmax s výtlačným čelem.

Na snímcích kolegy ing.Michala Málka je zachycen odvoz silážní kukužice na vzdálenost 8 km ,pro potřebu bioplynové stanice v Jetřichovci. V Mladé Vožici jsou s naší dopravní technikou velice spokojeni. Ve své oblasti jsou největším uživatelem dopravní techniky Annaburger , přičemž se řadí mezi přední podniky v ČR s vyřešenou vnitropodnikovou logistikou a aplikací organických hnojiv .

Na snímcích kolegy Málka jsou zachyeny jednotlivé stroje z parku společnosti Agrospol Mladá Vožice.