Novinky » Annaburger dopravní technika na Dni otevřených dveří firmy Agromex, středisko Myslinka

Annaburger dopravní technika na Dni otevřených dveří firmy Agromex, středisko Myslinka

12.10.2012

Úspěšný den otevřených dveří firmy Agromex v západních Čechách.

Dne 10.10.2012 se v Myslince u Plzně uskutečnila velice zajímavá prezentační akce, kterou uspořádala firma Agromex, středisko Myslinka. Poprvé jsme se na této akci prezentovali s dopravní technikou Annaburger, kterou v současnosti začala firma Agromex, středisko Myslinka, nabízet svým zákazníkům v západních Čechách.

Z našeho širokého programu jsme v Myslince ukázali nový koncept Teleliner HTS 22.04/03, rozmetadlo a senážní vůz v jednom a také výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou. Tento systém jsme ukazovali ve spojení s traktorem Fendt. Zákazníci mohli vidět výměnu nástaveb a byli velice překvapeni rychlostí výměny nástavby. V západních Čechách se naše firma doposud moc neprezentovala, proto nás potěšil zájem firmy Agromex i jejich zákazníků o moderní dopravní techniku Annaburger.

V současnosti je u firmy Agromex Myslinka k dispozici výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou, který si mohou zákazníci prohlédnout na výstavní ploše.

V příloze přinášíme několik fotografií z této velice povedené akce.


zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás