Novinky » Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 začal pracovat

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 začal pracovat

27.09.2012

Výměnné systémy Annaburger - ekonomická volba jak snížit náklady na dopravu a aplikaci organických hnojiv.

Špičkově vybavené podvozky, výměna dvou nástaveb do 30 minut a snížení pořizovací ceny, oproti třem jednoúčelovým vozům se stejnou výbavou, to jsou jen některé přednosti konceptu výměnnéch systémů Annaburger. Tyto systémy jsou s přehledem nejprodávanější výměnné systémy v Evropě s širokou nabídkou nástaveb a výbavy.

Také v ČR jsou výměnné systémy Annaburger stále oblíbenější, především u velkých podniků a provozovatelů bioplynových stanic. Právě zde je doprava substrátu a organických hnojiv velice důležitou věcí, která následně ovlivňuje ekonomiku . Výhodou našeho konceptu je vysoká flexibilita, velké objemy nástaveb, špičkové podvozky, odpovídající pneumatiky s nízkou spotřebou a nástavby, které potřebují méně energie na provoz.

Na snímcích našeho technika jsou vyfoceny tři nové nástavby s podvozkem HTS 22.79, které zasáhly do nově do provozu.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás