Novinky » Vůz s rolovací podlahou Krampe Bandit 750 se osvědčil

Vůz s rolovací podlahou Krampe Bandit 750 se osvědčil

16.09.2012

Koncept vozu Bandit s rolovací podlahou se osvědčil

Strategií naší firmy je nasazení některých novinek z programu zemědělské dopravní techniky nejdříve v rámci strojů, které pracují u naší firmy. Jedná se o stroje, které pracují v rámci CRS Rent oddělení.

Jedním ze strojů, které pracují v letošním roce v oblasti strojů na pronájem je i vůz s rolovací podlahou Bandit 750, tedy největší tandemová verze tohoto typu návěsu. K vykládání hmoty používá tento vůz pás, který je na stranách navinut na válce, poháněné hydraulicky přes převodovky. Právě pronájem a častá změna majitelů nejlépe prověří spolehlivost tohoto systému, který svou koncepcí a cenou patří do segmentu strojů s výtlačným čelem. 

Více techniky a více možností

Jednou z možností rolovací podlahy je vyprazdňování různých materiálů v nízkých skladech nebo na silážních žlabech. Druhou možností je přeprava brambor a dávkování do příjmových zásobníků u zpracovatelů. To samé platí i o dávkování krmiv nebo substrátů pro bioplynové stanice.

Obsluha může vystoupit z kabiny traktoru a dávkovat materiál z místa, kde na vyprazdňování do zásobníku vidí. Pro nakládání balíků slámy nebo palet je možno vůz vybavit silnějšími hydromotory. Díky tomu se dá využít tento vůz i k přepravě kusového materiálu.

V příštích dnech bude nasazen náš Bandit u dalšího zákazníka naší firmy. V případě Vašeho zájmu o vyzkoušení tohoto nového konceptu vozu nám dejte vědět, rádi vám umožníme představení vozu.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás