Novinky » Z rozmetací nástavby za 2 hodiny vznikne senážní vůz

Z rozmetací nástavby za 2 hodiny vznikne senážní vůz

14.09.2012

Technika firmy Annaburger je univerzálnější než ostatní systémy

Podvozky firmy Annaburger jsou velice propracované a mnohdy o něco dražší než levné nápravy s parabelickou pružinou, přesto nástavby a univerzálnost této techniky snižují podstatně jak pořizovací náklady,tak i provozní náklady, protože luxusně vybavený hydropneumaticky odpružený podvozek s pneu Michelin vyjde levněji než dva stejně vybavené jednoúčelové stroje.

Dnes náš technik namontoval po roce na rozmetací nástavbu systému HTS 22.79 senážní nástavby a zadní čelo. Zákazník tak za minimální cenu dostal nový senážní vůz s objemem 37 -40 m3.  Hned přes víkend vyjede s vozem do sklizně silážní kukuřice. Koncept 2 v 1 se postupně prosazuje u řady našich zákazníků, kterým šetříme velké množství finančních prostředků.

Annaburger dopravní technika není drahá. Při porovnání nákladů na jednotku vyjde farmáře velice výhodně.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás