Novinky » Společnost ZOD Agrispol Mořice je s návěsy Krampe spokojena

Společnost ZOD Agrispol Mořice je s návěsy Krampe spokojena

11.09.2012

Sázka na 1 . ligu

Dvoustranné návěsy firmy Krampe v modelové řadě BB 700 a BB 750 S představují ,pokud jde o velikost a konstrukci vozu na dvou nápravách, absolutní evropskou špičku. Náš zákazník, společnost ZOD Agrispol Mořice provozuje v současnosti dva návěsy firmy krampe s parabelicky odpruženou nápravou BPW a nuceným systémem řízení zadní nápravy. Korby u obou dvou modelů jsou 7 a 7,5 m dlouhé. Při odvozu senážní se k základní korbě nasazují nástavky o výšce 60 cm.

Kolega ing.Michael Málek zachytil o letošních žních oba dva vozy Krampe při odvozu obilovin od mlátiček New Holland. Zákazník je s dopravní technikou firmy Krampe spokojen.