Novinky » Společnost Kladrubská a.s. Kladruby Vojenice používá výměnný systém Annaburger s překládací nástavbou

10.09.2012

O 25% vyšší výkon sklízecích mlátiček

Výhodou překládacích nástaveb na výměnném podvozku Annaburger je lepší využití dalších nástaveb a podvozku, nižší pořizovací náklady než u jednoúčelových strojů. Překládací nástavba o objemu 28 m3 má překládací výkon 15 m3/minutu. Svým výkonem je schopna obsloužit s přehledem 3 nejvýkonnější sklízecí mlátičky.

Ve společnosti Kladrubská a.s. Kladruby pracuje překládací vůz s traktorem Case IH, vůz obsluhuje sklízecí mlátičky Claas Lexion. S výměnným systémem Annaburger jsou v Kladrubech -Vojenicích spokojeni.