Novinky » Společný stánek s firmou Strom Sever na krajských dožínkách Ústeckého kraje v Peruci

09.09.2012

Prezentace v Peruci se vydařila

Společně s naším prodejcem dopravní techniky , firmou Strom Sever jsme se zůčastnili pravidelné výstavy zemědělské techniky, která se koná u příležitosti krajských dožínek Ústeckého kraje v Peruci. v areálu parku a hřiště probíhá pravidelně slavnost dožínek od 11.00 hod až do večera.  Naše firma na akci v Peruci ukázala průřez programu dopravní techniky, kterou zastupujeme.