Novinky » SchubFix HTS 20.18 s výtlačným čelem dorazil dnes do ČR

SchubFix HTS 20.18 s výtlačným čelem dorazil dnes do ČR

04.09.2012

Profi nápravy i na návěsech s výtlačným čelem HTS 20.18 SchubFix

Stále více našich zákazníků objednává u firmy Annaburger hydropneumaticky odpružené nápravy BPW, které jsou u firmy Annaburger speciálně upravené. Tyto nápravy se nyní objevily také na voze s výtlačným čelem SchubFix HTS 20.18, který jsme dnes vypravili k našemu prodejci na Moravu. Tento "služebně nejstarší" model výtlačného vozu firmy Annaburger patří k tomu nejrobustnějšímu, co lze v oboru vozů s výtlačným štítem na trhu dostat.

Firma Annaburger vsadila u tohoto konceptu vozu na jeden hydraulický píst výtlačného čela a vlastní hydraulický systém s čerpadlem. První stupeń pístu má výtlak 45 t. U tohoto  vozu je možno velice dobře komprimovat hmotu, protože stěny jsou velice stabilní. Rovněž elektronické dávkování hmoty podle tabulek je u tohoto vozu ve standardu. Platí to především pro rozmetací adaptér, který rozmetá hnůj na 24 m.

V krátké době vám přineseme fotky z nasazení vozu.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás