Novinky » Náš společný stánek s firmou Daňhel Agro na výstavě ZŽ je plný novinek

Náš společný stánek s firmou Daňhel Agro na výstavě ZŽ je plný novinek

30.08.2012

Řešení logistiky ve vašem podniku najdete na našem stánku u pavilonu Z

Společný stánek naší firmy a našeho prodejce v jižních Čechách - firmy Daňhel Agro nabízí v letošním roce řadu novinek a překvapení.

Všechny stroje firmy Annaburger jsou hydropneumaticky odpruženy, mají moderní elektrohydraulické ovládání, pneumatiky s ráfkem 26,5" a nabízejí univerzální řešení pro moderní zemědělské podniky současnosti.

Svou velikostí, víceúčelovým provozem a nízkými náklady se prosazují nejen v řadě zemí kolem nás, ale především v ČR, kde je značka Annaburger jednou z nejprodávanějších v oboru zemědělské dopravní techniky.

U nás na stánku máte jistotu - v oboru dopravní techniky neuvidíte nic, co zde bylo v loňském roce ani roky předtím!!!

Pokud si najdete čas, rádi vás uvidíme na ploše 592 u pavilonu Z.