Novinky » Návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17 posílil flotilu dopravní techniky na bioplynové stanici rodiny Burešových ve Švábenicích

Návěs s výtlačným čelem Annaburger Schubmax HTS 29.17 posílil flotilu dopravní techniky na bioplynové stanici rodiny Burešových ve Švábenicích

22.08.2012

Schubmax pomáhá šetřit náklady

Sklizeň silážní kukuřice a její rychlost ovlivňuje výrazně kvalitu výsledného produktu ,tedy siláž a její energetickou hodnotu. Čím rychleji se siláž sklidí a naplní žlab, tím lépe. Druhou věcí jsou náklady na sklizeň, které výrazně ovlivňuje dopravní vzdálenost a objem dopravních prostředků. náklad na 1 t při dopravě zatím počítá málo našich majitelů bioplynových stanic.

Na Farmě rodiny Burešových pracuje již několik let výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s cisternovou nástavbou a nástavbou Schubmax s výtlačným čelem. Tento způsob vyprazdňování funguje velice dobře. V současnosti posílil linku na odvoz větší jednoůčelový Schubmax HTS 29.17 s objemem korby 55 m3 v plechu.

Už brzy přineseme reportáž ze Švábenic při sklizni letošní silážní kukuřice.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás