Novinky » Ve společnosti Agromonet Moutnice pracuje již druhý výměnný systém Annaburger

Ve společnosti Agromonet Moutnice pracuje již druhý výměnný systém Annaburger

21.08.2012

Třínápravový Multiland - profi technika pro dobré podniky

Třínápravové výměnné systémy Annaburger HTS 29.79 s hydropneumatickým odpružením náprav představují v oboru profi dopravní techniky absolutní špičku, pokud jde o velikost, komfort, universalitu a výkonnost.

Dvoustranně sklápěná korba o objemu 30 m3 pojme 25 t obilí, ve spojení se senážními nástavbami se dostává objem korby k 45 m3. k dispozici jsou zákazníkům cisternová nástavba 21 m3 nebo velké rozmetadlo s objeme 25 m3.

Na snímcích kolegy ing.Michaela Málka je zachycen výměnný systém HTS 29.79 s korbou při letošních žních.

Podobné výměnné systémy vlastní podniky v Rostěnicích, Bohuňovicích, Měříně atd.