Novinky » První zkušební nasazení nového Schubmaxu HTS 29.17

První zkušební nasazení nového Schubmaxu HTS 29.17

20.08.2012

Ideální návěs pro ty, kteří chtějí vozit velké množství senáže a siláže

Návěs s výtlačným čelem Annaburger HTS 29.17 je speciál pro velké chovatele skotu, provozovatele bioplynových stanic nebo podniky služeb. Je to dáno objemem korby 55 m3, možností komprimace materiálu o 15% a také velice povedeným podvozkem s hydropneumatickým odpružením náprav. V Německu patří tento vůz k nejprodávanějším výrobkům firmy Annaburger současnosti.

První jízda v senáži

Na fotografiích kolegy Michala Trtka je vidět první nasazení nového vozu, který prodala firma HM Hodonín společnosti Zevos Uherské Hradiště. První nasazení vozu bylo s traktorem JCB Fastrac o výkonu 230 k, který si s vozem poradil zdárně i v kopcovitém terénu u Uherského Brodu. Při prvním nasazení byla sice senáž trochu sušší než normálně, funkci vozu s výtlačným čelem to ale nevadilo. Hydropneumatické odpružení vozu se ideálně doplňuje s traktorem JCB Fastrac, který je známý vyššími pracovními rychlostmi. Nucené řízení náprav fungovalo velice dobře.

O praktickém nasazení návěsu Annaburger HTS 29.17  na Moravě Vás budeme pravidelně informovat.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás