Novinky » Unikátní senážní vůz Annaburger pro firmu Zevar Větrný Jeníkov

Unikátní senážní vůz Annaburger pro firmu Zevar Větrný Jeníkov

19.08.2012

Nové výzvy a řešení na míru

Firma Annaburger již několikrát prokázala, že se umí přizpůsobit požadavkům zákazníků v Německu, ale i u nás v ČR. Na objednávku bioplynové stanice firmy Zevar ve Větrném Jeníkově  vzniknul speciální vůz HTS 22.G03-04  s řetězovým dopravníkem, frézovacími válci a příčným gumovým dopravníkem, který je schopen dávkovat hmotu do speciálního příjmového dopravníku, který zásobuje fermentor.

Vůz je vybaven také váhou Digi -Star ve špičkové výbavě.  V současnsoti probíhá uprava řízení a zapínání davkování vozu s propojení na centrální velín. Pohon řetezového dopravníku je odvozen od separátní jednotky umístěné vedle stání vozu. Kompletní náklad je 10 x za dopoledne nadávkován do fermentoru. Navážení vozu probíhá 2 x denně.

Na fotografiích je zachyceno stání vozu v současné době. Na systému řízení se ještě popkračuje. Tuto věc ale dělá specializovaná firma.

Na fotografiích je vidět, že senážní vůz nahrazuje u bioplynové stanice tzv. dávkovací stůl nebo příjmový dopravník. Vůz dávkuje krmivo přímo do vynášecího dopravníku bioplynové stanice, který zásobuje fermentor.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás